Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Kuşaklardır devam eden bir tutku… 1960 yılından bu yana sektördeki gelişmeleri, yenilikleri, tasarım dönüşümlerini yakından takip ederek yıllardır özel tasarım mobilyalar ile yaşam alanlarına dokunuyoruz. Mobilyacılık sektöründe kalite ve özgün tasarımı bir araya getirerek kişisel ve kurumsal zevklere hitap ediyor, müşterilerimizin özel isteklerini kusursuzca yerine getiriyoruz. Ayrı ayrı olmak üzere 8.000 metrekare alanda 80’i aşkın profesyonel ekibimiz ile yurt içine ve yurt dışına özenle hizmet sunuyoruz.

Vizyon

Yaşamın her alanında tüm ihtiyaçları karşılayan, müşterilerimizin kendilerinden bir parça bulacakları mobilyalar üreterek geniş sahalara seslenmek markamızı global alanda ilk tercih haline getirmektir.

Misyon

Çağın gerekliliklerini gözeterek fonksiyonel kullanımları şıklıkla buluşturuyor, yalnızca özel tasarım mobilyalar ile kişiselleştirilmiş deneyimler sunuyoruz..

Sosyal Sorumluluk

Kurulduğumuz günden bu yana sosyal sorumluluğun öneminin farkındayız. Daha iyi bir toplum için her yıl çeşitli sosyal sorumluluk projeleri üstleniyoruz.

LET’STALK

BİR SONRAKİ PROJE SİZİN İÇİN. .

325X100 (1)

E-Posta : info@asas.com.tr

Adres : Karacakaya Caddesi No:157 Siteler / Ankara

Telefon : +90 312 350 02 06

Adres : Karacakaya Caddesi No:72 Siteler / Ankara

Telefon : +90 312 349 40 04

E-Posta Aboneliği

Sign up for subscribe out newsletter!

[mc4wp_form id="273"]